Hakkımızda

Sezem Zemin İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, temel ve zemin mühendisliği alanında güncel ve ileri teknolojileri kullanarak uygulama amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, inşaat sektörünün çeşitli dallarında, günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun hızla değişen şartların gereklerini yerine getirerek projelerin ekonomik, hızlı ve kaliteli çözümüne sahip bilgi ve deneyim birikimiyle özellikle zemin ve temel mühendisliği gibi uzmanlık isteyen konuları içeren geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. 

 Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri için projenin tasarımından gerçekleşmesine kadar her safhasında makine ekipman olanakları ve deneyimli kadrolarıyla en doğru ve en ekonomik çözümler üretmek temel ilkemiz olup, müşterilerimiz ile kalıcı ve dostane ilişkilerimizin devamlı olmasını sağlamak ve geliştirmek ana amaçlarımızdandır.

Firmamız için en temel değer, kuruluşundan beri insan kaynağı olmuştur. Gerek kendi kurum kültürü ile yetiştirdiği uzman teknik personeli, gerekse saha beceri ve tecrübesi üst düzeydeki saha ekibi ile aldığı sorumlulukları tam ve zamanında yerine getirmeyi güvence altına almıştır. Çevrenin korunması konusuna; ahlaki değerler ışığında ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde, resmi mercilerle işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde çalışarak, titizlikle önem veriyoruz.
Amacımız; günümüz teknolojisinden maksimum düzeyde faydalanarak ve müşteri taleplerine cevap vererek, müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyarak;
Firmamız, bugüne kadar pek çok köprü, alt geçit, iş merkezi, toplu konut, endüstriyel yapı, vb. inşaat projeleri bünyesindeki kazıklı derin temel, zemin iyileştirme, derin kazı, iksa sistemi gibi çok sayıda uygulamaları çağın gerektirdiği teknoloji ve sistemleri kullanarak başarıyla gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam edecektir.